.

.

HotStyle 936Plus Вратоврска Боја за Печатење Ранец Мода Bookbag Daypack, Црвена

HotStyle 936Plus Вратоврска Боја за Печатење Ранец Мода Bookbag Daypack, Црвена

DEN 408.00

Износ
Во продавницата.

Карактеристики на SBS zippered џеб на предната страна на вашиот помали предмети, странични џебови на двете страни за вода во шишиња, корисна телефон џеб на задниот дел, додека пространа главниот zippered комората е organizeable ракав за вашите книги, тетратки, врзива, менување на облека, вклучува оддел за 15.Овој едноставен, но стилски назад пак е изграден од ултра-лесни, но стабилна полиестер.4" лаптоп, 2-инчен врзива, шишиња, notepads и повеќе.4-инчен лаптоп, рамо ремени се широк и ергономски, и задниот панел е удобно пена поместена.Практичните Џебови Galore : Со 7 џебови внатре плус 4 надвор, вашиот добро дизајнирани daypack чува сите ваши опрема & gadgets, уредно организирани.4-инчен лаптоп Max.Овој компактен жените назад пак е совршен за се што е потребно за на училиште, факултет или работа во текот на неделата и вашиот фитнес облека во текот на викендот.Со здрав полиестер школка, ова трајни тинејџерски девојки rucksack withstands ништо големите деца да јадење надвор.99 фунти / 440 грама Затворање : Патент Лагер Боја : Сребро Материјал : 600 D водоотпорен Полиестер.Ultralight конструкции никогаш нема да тежат на вас долу.Ергономски Cushioned за Удобност : Широк, поместена назад и ремени остатокот нежно на рамената, да ги преземе притисокот на вашите мускули, спречување на вирус.Оди надвор од Училницата : водоотпорен дека shrugs надвор дожд & снег во активности на отворено.Изберете меѓу селективни бои и да ги добиете најдобрите еден за вашиот град авантура!Спецификации Модел : 936 Plus Ранец Големина : се Вклопува до 15.Право Големина за да го Носат Сите : Стоп за вршење на overstuffed торба дека го заземе своето патарина за вашата удобност.Со класичен изглед кој никогаш не излегува на стил, Hot Style 936 Plus Ранец е мора да има за секојдневна употреба на училиште, факултет, работа, салата, патување, и секојдневно.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите