.

.

PSBM Машина Водат Заврши, 40 Пак, 19.7 Инчен x 3000 Метри, 150 Колосек, Јасно Пластика се Држат, Фрли се Рашири Филм на Ролни за Пакување Пакување Палети

PSBM Машина Водат Заврши, 40 Пак, 19.7 Инчен x 3000 Метри, 150 Колосек, Јасно Пластика се Држат, Фрли се Рашири

DEN 2095.20

Износ
Во продавницата.

● Тивко се развивам и лесно ослободување. ● Идеален за палети заврши машини и водат заврши конвертори.ЗАДРЖУВА ПРЕДМЕТИ - Се држат пластични завиткајте го штити вашиот имот од прашина или дамки, штитови површини на мебел од гребнатини, scuffs и да ги оштети плочките без да остават зад остатоци. ● Една страна се држат квалитет—чувари пратки од заклучување заедно за време на транзитот. ● Clear/Не-Транспарентно квалитет—уникатно крие пакет за детали. ● Себе-почитување & остатоци слободни кога се применува.ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ USE - делот заврши е совршен за безбедно обезбедување на сите видови на предмети, како што се мебел, големи пратки или заштита склад акции.ОБВИВА ТОВАРИ ПОБРЗО - Ова се водат заврши е наменета за палети заврши машини и водат заврши конвертори, што завиткување на големи предмети и палети побрзо.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите