.

.

КУТИЈА САД BSF159 Разнесени Рака Рашири Филм, 15 x 90 Мерач x 1500', Јасна (Пакување од 4)

КУТИЈА САД BSF159 Разнесени Рака Рашири Филм, 15 x 90 Мерач x 1500', Јасна (Пакување од 4)

DEN 1845.60

Износ
Во продавницата.

Пункција и отпорни на абење.Одлично се држат обезбедува голема стабилизација на носивост. 4 по случај. 90 мерач за товари до 3,000 кг.Точење достапни акции броеви Sfdis259, Sfdis277 и Sfdis278. 15 инчен x 90 мерач x 1500' разнесени рака се водат филм.Разнесени рашири филм е одличен за завиткување нерегуларни товари.Пункција и отпорни на абење.Одлично се Држат обезбедува голема стабилизација на носивост.Работи и на температури надолу до -5° F. 90 мерач за товари до 3,000 кг.Точење достапни акции броеви Sfdis259, Sfdis277 и Sfdis278. Пакет кутии заедно, заврши прибор, заштита на текстил, мебел, душеци и многу повеќе!.Заврши скапоцености и делови заедно.Заштита на објекти од гребнатини, scuffs, прашина, дамките и оштетување за време на потег или складирање.Филмот се држи до себе, едноставно се водат и се заврши така предмети остане безбедно и стабилизира.Не леплива остатоци остави зад себе еднаш на филмот е отстранета.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите