.

.

Тоалет и Мијалник Sprayer G1/2 Конец за Висок Притисок Рачни Пелена за Миење со Црево Славина за Женски Миење Бања

Тоалет и Мијалник Sprayer G1/2 Конец за Висок Притисок Рачни Пелена за Миење со Црево Славина за Женски Миење

DEN 1038.96

Износ
Во продавницата.

? Мулти-слој филтрација, мека вода и заштеда на енергија, се инјектираат воздухот, мека вода надвор, да се спречи јавните и да се намали потрошувачката на вода. ?На рачни мијалник sprayer е голем погодна за целото семејство, можете да го користите како тоалетна sprayer за текстил пелени, бања чистење, па дури и за домашни миленичиња за перење. ?На задебелена рака цевка дизајн може да биде експлозија?доказ и анти?замрзнување и анти?попуштат.Бакар вентил јадро се повеќе издржливи. ?Овој мијалник sprayer е направен од висок квалитет на бакар за да се спречи рѓа и оксидација.Површината е црна печење лак за да се спречи гребење и сјај на задржување. ?Универзална инсталација, G1/2 конец, лесно да го инсталирате, едноставна структура, модерен облик, убава и лесно да се прилагодат на околината.Спецификација : Предмет Тип : Мијалник Sprayer Материјал : Бакар Боја : Црна Тапа Големина : Прибл.14.5 cm/5.7 во Славина се Справи со Големина : Прибл.5.5 cm/2.2 во Славина Млазницата Дијаметар : Прибл.2cm/0.8 во Sprayer Големина : Прибл.13x6cm/5.1x2.4in Sprayer Млазницата Дијаметар : Прибл.2.8 см/1.1 во Црево се Протега на Должина : Околу.2m/6.6 ft Тежина : Околу.755g/26.6 оз Занает : Црна печење лак Стил : Новиот Кинески стил Тема Спецификација : G1/2 нишка Пакет Листа : 1 x Мијалник Sprayer1 x Faucet1 x Hose2 x Gasket1 x Фиксна Прстен Забелешка : 1. Ве молиме овозможи 1?2in грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Параметрите на производот

Item Type:
Bidet Sprayer
Material:
Copper
Color:
Black
Faucet Size:
Approx.14.5cm/5.7in
Faucet Handle Size:
Approx.5.5cm/2.2in
Faucet Nozzle Diameter:
Approx.2cm/0.8in
Sprayer Size:
Approx.13x6cm/5.1x2.4in
Sprayer Nozzle Diameter:
Approx.2.8cm/1.1in
Hose Stretching Length:
Approx.2m/6.6ft
Weight:
Approx.755g/26.6oz
Craft:
Black baking varnish
Style:
New Chinese style
Thread Specification:
G1/2 thread
Package List:
1 x Bidet Sprayer1 x Faucet1 x Hose2 x Gasket1 x Fixed Ring
Note:
1. Please allow 1?2in error due to manual measurement. Thanks for your understanding.2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard.

Им се допаѓа и на купувачите