.

.

L Песна Железнички Систем 5 Метри Од 1,5 Метри Вратоврска Надолу L Песна за Приколката на Камион Ван -2Packs

L Песна Железнички Систем 5 Метри Од 1,5 Метри Вратоврска Надолу L Песна за Приколката на Камион Ван -2Packs

DEN 646.80

Износ
Во продавницата.

2 парчиња 5 метри (1.5 метар) висока јачина L песна вратоврска надолу.Вклучувајќи 4 парчиња еден студ фитинзи.Вклучувајќи 4 парчиња крај капи.Вклучувајќи 10 компјутери гром комплет.Елоксирани во природата.Оваа тешка должност алуминиум песна можат да се користат и еднокреветни и двокреветни студ фитинзи.Тоа може да се користи во многу различни тај надолу апликации вклучувајќи комунални приколки и дури и тркала стол прилози.Ремени со еден студ фитинзи & прстени или двојно студ фитинзи со прстени може да се користи во врска со оваа песна за одличен вратоврска надолу систем.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите