.

.

OCPTY Напонски Регулатор Rectifier Fits1989-1990 1994-1998 Хонда PC800 1998-2000 година Хонда Сенка, АЦЕ 750 1990 година, Хонда VFR750R 2004 2006-2007 Хонда CB600F 1997-1999 Хонда CBR1100XX

OCPTY Напонски Регулатор Rectifier Fits1989-1990 1994-1998 Хонда PC800 1998-2000 година Хонда Сенка, АЦЕ 750

DEN 791.76

Износ
Во продавницата.

КОМПАТИБИЛНИ МОДЕЛИ - Напонски Регулатор Rectifier Одговара за 2004 година 2006 година 2007 година Хонда CB600 F 1997 1998 1999 Хонда CBR1100 XX 1991 1992 1993 1994 година Хонда CBR600 F2 1996 1997 1998 Хонда CBR600 F3 1999 2000 Хонда CBR600 F4 1992 1993 1994 1995 1996 1997 1998 1999 Хонда CBR900 RR 1991 1992 1993 1994 1995 1996 1997 1998 1999 2000 2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 Хонда Nighthawk 250 1989 1990 Година 1994 1995 1996 1997 1998 Хонда PC800 1998 1999 2000 Хонда Сенка, АЦЕ 750 1990 година, Хонда VFR750 R.ДЕТАЛИ за ПРОИЗВОДОТ - Излезен Напон : DC 12 V;Минимум Полнење Напон : 14.5 V+/-0.5 V. Одговара за мотоцикл и брод мотори, DIY мотори и така натаму.ВИСОКО ПЕРФОРМАНСИ - се Замени со нов регулатор rectifier може да израснат вашиот светла осветлувањето,подобрување на феноменот на ниско-одделение за возење,смена на повеќе проблеми,подобрување на палење ефикасност и направи искра plug горат повеќе целосно,спречување на над-полнење на батеријата итн.КОГА ДА се ЗАМЕНИ - Кога нешто се искрши во вашиот rectifier,мора да се замени со нова, за да се зголеми животниот век на батеријата и да го задржи вашето возило во добра работна состојба.Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ предвид - ве Молиме проверете автомобил направи модел трим мотор,производ изглед и да дел број за да бидете сигурни дека ова е вистинскиот дел што треба.На секое прашање имате ве молиме контактирајте не за одговор.Компатибилни модели : 2004 до 2007 година Хонда CB600 F 5991997-1999 Хонда CBR1100 XX 1991-1994 Хонда CBR600 F2 1996-1998 Хонда CBR600 F3 1999-2000 Хонда CBR600 F4 1992-1999 Хонда CBR900 RR 1992-2007 Хонда Nighthawk 250 CB2501991 Хонда Nighthawk 250 CB250 49 State1991 Хонда Nighthawk 250 CB250 L California1989-1990 1994-1998 Хонда PC800 Пацифик Coast1998-2000 Хонда Сенка, АЦЕ 750 VT750 C1999 Хонда Сенка, АЦЕ 750 VT750 C Black1998-2000 Хонда Сенка, АЦЕ 750 VT750 CD Deluxe1990 Хонда VFR750 R RC30 Package Содржина : 1 X Новиот Регулатор Rectifier.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите