.

.

Пандора Накит Искра и Срца Кубни Циркони Прстен во Sterling Silver

Пандора Накит Искра и Срца Кубни Циркони Прстен во Sterling Silver

DEN 1810.56

Износ
Во продавницата.

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Открие вашето срце е вистинска желба со овој пенливи вечноста прстен од Пандора.Изпускам безвременски елеганција со деликатна кроена срца.Исклучително направена во одржлив & трајни sterling silver со кубни циркони.Носат фунта сребрен прстен соло или слој со други пластовидно прстени.Даде гласот за вашиот сака и искуства преку уникатни, рачно направена накит.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите