.

.

ZWYSL Вдлабнати Отворено Led Осветлување LED Плоштадот Подземни Светлина Отворено Led Светла Водоотпорен Отворен центарот на Вниманието Погребан Светлина Вградени Трев

ZWYSL Вдлабнати Отворено Led Осветлување LED Плоштадот Подземни Светлина Отворено Led Светла Водоотпорен Отворен

DEN 729.84

Износ
Во продавницата.

Со користење на интегрирани V на ниво на оптички conjoined леќа, професионална заштита, светлина до 993. Ако имате било какви прашања, ве молиме пратете ни е-маил, ние сме професионални инженери за да се одговори на вашите прашања. ▶Основниот производ параметри : Влезен напон : 220 V/12 V/24 V; Моќност : 3 W, 4 W, 5 W, 9 W, 12 W, 16 W, 24 W, 36 W. ▶Материјал : не 'рѓосувачки челик; нов подебел материјал, третирани со разни анти-' рѓа процеси, калено стакло; висока цврстина, шок отпор и да не се кршливи.Бренд : ZWYSLProduct име : LED плоштадот погребан/надворешна центарот на вниманието/зрак светлина♥Parameter Packing листата : 1 Lamp големината на телото (надворешниот дијаметар×внатрешен дијаметар×висина)Влезен напон : 220 V/12 V/24 VLight код тип : LEDLight извор : LED светло source Protection ниво : IP65 Guarantee период : 5 years The главен материјал на светилка тело : не ' рѓосувачки steel The главен материјал од абажур : калено стакло♥Function1. ▶Извор на светлина тип : црвена, A-жолта, Б-сина, C-зелена. ▶Кат осветлување функција : супер компресија отпор, повеќе водоотпорен заштита на енергија, заштеда на енергија и заштита на животната средина, висока прозрачна ефикасност и долг живот, интелигентни се вози енергија, полна вати висока осветленост светилка монистра, анти-корозија и анти-пукање, трајни, шок-отпорни и не се кршливи, soft light. Користење на висока осветленост LED светилка монистра, висока осветленост, ниско потрошувачка на енергија, мека светлина♥Производ Manual1. Фабриката е подводни светилки default за да ја 12 V-24 V ниска-напон моќ, и 220 V град моќ не може да се користи директно, и трансформатор треба да се купи одделно.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите