.

.

Исидора Refried Грав Различни Пакет ~ Оригиналот, Црно-Mayocoba

Исидора Refried Грав Различни Пакет ~ Оригиналот, Црно-Mayocoba

DEN 155.52

Износ
Во продавницата.

Еден 15.2 оз торба на оригиналниот refried грав.Еден 15.2 оз торба на црна refried грав.Еден 15.2 оз торба на mayocoba refried грав.Карактеристики на производот 1 мин топлина и да им служи на Мексико е #1 грав бренд во торбичка Оригинален рецепт од Мексико Лесно да се отвори Без конзерванси додаде.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите