.

.

Франциско гоја Црна Refried Грав 16oz - Вегетаријанци, Глутен Слободни(3 Парчиња)

Франциско гоја Црна Refried Грав 16oz - Вегетаријанци, Глутен Слободни(3 Парчиња)

DEN 311.76

Износ
Во продавницата.

АВТЕНТИЧЕН МЕКСИКАНСКИ ВКУС франциско гоја Традиционалните Refried Црн Грав се хранливи и совршено искусни за автентичен Мексикански вкус!Обидете нив во burritos, quesadillas, сосови и повеќе.ОДЛИЧНА ДИЕТА за КОМПАТИБИЛНОСТ на Глутен Слободни, Вегетаријанци, Транс Слободни Масти и Холестерол Слободни.Одлична Souce на Влакна и Добар Извор на Протеини и Железо.УДОБЕН франциско гоја Традиционалните Refried Црн Грав се совршени за зафатен начин на живот.Употреба на Лесно се Отвори Капакот, потоа сезона, топлина и да им служи.Ги користите за вашите омилени Мексико и растителна основа рецепти.ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ, Ако тоа е франциско гоја..тоа мора да биде добро! ¡Si es франциско гоја..tiene que ser bueno!. 15.5 ОЗ ЛИМЕНКИ Уживаат франциско гоја е линија на Традиционалното Refried Грав на Свеж, Мало и Премиерот Провизии.Вкус Име : Црна.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите