.

.

MONLEYTA Двоен Слој Шупливи Полица Пластични Козметика Десктоп Завршувањето Бања Додаток Сина

MONLEYTA Двоен Слој Шупливи Полица Пластични Козметика Десктоп Завршувањето Бања Додаток Сина

DEN 372.00

Износ
Во продавницата.

❤Двојно-layer голем капацитет дизајн. ❤Добра товарот капацитет и уредно чување. ❤Шупливи дизајн, лесно одвод, чиста и хигиенски исправна. ❤Лесно да се чисти, лесен за чување. ❤Задоволството на клиентите е Нашиот Голема Страст : Вашето задоволство е 100% загарантирано!ве молиме да бидат слободни да контакт ако не сте задоволни од било која причина. 100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Двоен слој голем капацитет дизајн.Добро товарот капацитет и уредно чување.Шупливи дизајн, лесно одвод, чиста и хигиенски исправна.Лесно за чистење, лесно за чување.Мулти-сцена апликација може да се користат во дневната соба, студија, купатило, кујна, итн.Складирање Рек само, други додатоци демо на сликата не е вклучена.Спецификација : Материјал : Пластични Големина : стан.24.2x15x17cm/9.53x5.91x6.69in Факултативна Боја : Сина, Розова, Бела Количина : 1 Парче Имајте на ум : Нема мало пакет.Ве молиме овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!.

Параметрите на производот

Material:
Plastic
Size:
app.24.2x15x17cm/9.53x5.91x6.69in
Optional Color:
Blue, Pink, White
Quantity:
1 Piece

Им се допаѓа и на купувачите