.

.

Grizzly Фитнес Премиум Најлон Главата Подигнат за Губење на Обука од страна на Мажите и Жените | Една Големина Прилагодливи | Користи од страна на Добрите | Долгорочнит?

Grizzly Фитнес Премиум Најлон Главата Подигнат за Губење на Обука од страна на Мажите и Жените | Една Големина

DEN 423.12

Износ
Во продавницата.

Grizzly Фитнес Премиум Најлон Главата Подигнат за Губење на Обука од страна на Мажите и Жените Една Големина Целосно Прилагодливи се Користи од страна на Предностите за дополнителна Удобност да се зголеми Max Трајни stitched најлон со мека Borg Соочи 24" Челик Синџир со D-Прстен и Предвремени Прилог.Се КОРИСТИ од СТРАНА НА ДОБРИТЕ ДА се ЗГОЛЕМИ MAX : нашата премиум главата и вратот темперамент се користи од страна на професионално тело градители да се обезбеди удобност за време на широк спектар на вежби, овозможувајќи им да се зголеми износот на тежина тие може да се укине без повреди.НЕ КОПА ВО : нашата премиум главата темперамент се направени од издржлив флексибилни кожа, со мека Borg соочи кој овозможува екстремни удобност и безбедно за време спектар на вежби.Ремени се во голема мера поместена па тоа нема да се копа во главата како да ги зголемите отпор.БЕЗБЕДНО И ПРИЛАГОДЛИВИ : нашата премиум главата темперамент има синџир и предвремени клип затворање, со странични рака вртливата за мазна и назад движење.Се користи за вршење на вратот зајакнување вежби удобно и безбедно.ВО БИЗНИСОТ ОД 1985 година : За 30 години Grizzly Фитнес има обезбедено во светот bodybuilding заедница со производи од највисок квалитет и трајност.Ние стоиме зад она што ние го продаде, а ние ќе бидеме тука да ве поддржиме.Grizzly Фитнес Премиум Најлон Главата Подигнат за Губење на Обука од страна на Мажите и Жените Една Големина Целосно Прилагодливи се Користи од страна на Предностите за дополнителна Удобност да се зголеми Max Трајни stitched најлон со мека Borg Соочи 24" Челик Синџир со D-Прстен и Предвремени Прилог.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите