.

.

YIKETE Ресни Кабелот 3mm100m, 4mm50m, 5mm50m Плетенка Природен Памук Јаже Ѕид Виси Декорација за DIY, Растенијата Закачалки, Занаети, Плетење (4MM50M)

YIKETE Ресни Кабелот 3mm100m, 4mm50m, 5mm50m Плетенка Природен Памук Јаже Ѕид Виси Декорација за DIY, Растенијата

DEN 239.76

Износ
Во продавницата.

【Големина】производот е достапен во три големини : 3ММ*100 M; 4 MM*50 M; 5 MM*50 M.Нашите ресни е плетенка и не извртени string како јута twine string.Тоа може да биде и излитен лесно и чешли надвор голема. 【Квалитетен Материјал】На ресни предиво состои од 100% памук спирала конец, природно беж памук конец, без хемиски супстанции, безбеден и еколошки пријателски, не-токсични и безопасно. 【Занает Проекти】Оваа памук занает мозок е идеален за различни ресни проекти, вклучувајќи ѕид декорација, виси на растенијата, завеса, таписерии, сон catchers, Чешка стил мода и чипка јаже занаети. 【DIY рачно изработени】Можете да го направите рачно со вашата фамилија и пријатели.Оваа ресни предиво е исто така многу погодни за деца кои сакаат да го направи тоа со рака. 【Мулти-цел производи】Памук предиво, исто така може да се користи за да се поврзе месо, готвење, колење, градинарство, виси етикети, итн.Можете исто така да го користите за да бидете фитили за свеќи.Увери Квалитет Памук Twine е многу силна суровини направени од природни влакна.За разлика од синтетички влакна, кои се реплицираат памук, нашите памук се препорачува замена за string направена од plastic.By се 100% biodegradable, една од најголемите предности на памук е дека тоа може да биде целосно рециклиран и затоа пријателски за животната средина.Спецификација Боја : природна Twine материјал : памук 3ММ*100 Тежина : 0.3 kg 4 MM*50 M Тежина : 0.28 kg 5 MM*50 M Тежина : 0.35 kg Мерки на претпазливост ▲ Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи 1-3 см (0.4-1.18 ") грешка. ▲ Бидејќи различни monitor settings ќе има мала промена на бојата.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите