.

.

Harilla Недовршени Цврсто Дрво Прстени Дрво со Дрво Монистра - Дрво, Style2

Harilla Недовршени Цврсто Дрво Прстени Дрво со Дрво Монистра - Дрво, Style2

DEN 527.76

Износ
Во продавницата.

Погоден за ткаење почетници и ткаење ентузијасти.Големина : 3мм x 109yards.Мулти-цел : Ѕид hangings, растенијата закачалки, таписерии, DIY бохемски чипка јаже занаети, особено погоден за домот и декорација на партијата декорација.Други декоративни додатоци : дрвени стапови, дрвени прстени,дрвени монистра.На производи се целосно опремени, не само чипка јажиња, но исто така и други декоративни додатоци да се направи вашиот рачно изработени занаетчиски повеќе уникатен и додадете специјални карактеристики. 100% Природен Памук Ресни Јаже : мека, без мирис, безбедно и не-токсични, нема боење, не белење, без хемиски покрај реакцијата, апсолутно природни ресни јаже. 100% Природен Памук Ресни Јаже : мека, без мирис, безбедно и не-токсични, нема боење, не белење, без хемиски покрај реакцијата, апсолутно природни ресни јаже.Други декоративни додатоци : дрвени стапови, дрвени прстени,дрвени монистра.Мулти-цел : Ѕид hangings, растенијата закачалки, таписерии, DIY бохемски чипка јаже занаети, особено погоден за домот и декорација на партијата декорација.На производи се целосно опремени, не само чипка јажиња, но исто така и други декоративни додатоци да се направи вашиот рачно изработени занаетчиски повеќе уникатен и додадете специјални карактеристики.Погоден за ткаење почетници и ткаење ентузијасти.Големина : 3мм x 109yards Material : Wood1 за Полнење Природен Ресни Кабелот со Дрво и дрвни Монистра Set Please овозможи 1-3мм мерење на отстапување се должи на рачно мерење.Поради различни следи и светлосен ефект,вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики.Ви благодариме!.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите