.

.

Шарени Памучни Јаже Spools – 3мм Дијаметар и 50 Метри Должина – за DIY рачно изработени Macramé Изработката (Лаванда)

Шарени Памучни Јаже Spools – 3мм Дијаметар и 50 Метри Должина – за DIY рачно изработени Macramé Изработката

DEN 335.76

Износ
Во продавницата.

Боја : Лаванда.Должина : 50 Метри.Дијаметар : 3 Millimeter.Дизајн : Силна Ткаат, Топлина Fusible, Извртени Насоки.Употреба : Scrapbooking, Drawstring, Градинарство, Ѕид Hangings, Растенијата Закачалки, Сон Catchers, Бохемски Стил Décor, и многу Повеќе!.Боја : Лаванда.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите