.

.

Sequin Црвено Poinsettia Цвеќиња од Флорални Овална од 1,5 инчи Couture Лабава Paillette Sequins

Sequin Црвено Poinsettia Цвеќиња од Флорални Овална од 1,5 инчи Couture Лабава Paillette Sequins

DEN 780.00

Износ
Во продавницата.

Декоративна шема од една страна, сјајна злато од друга страна.Овална од 1,5 инчен Couture Sequin Paillettes.Одлично за канализација, costumers, прикажува, студио, театарски продукции, обетки, уметност и embellishments.Големината и пак спецификации : од 1,5 инчи е околу 38mm. 50 sequins по пакет.Може да се користи за приврзоци, обетки, ткаенина разубавувањето, дома décor, декоративни уметности.Декоративна шема од една страна, сјајна злато од друга страна.Овална од 1,5 инчен Couture Sequin Paillettes.Одлично за канализација, costumers, прикажува, студио, театарски продукции, обетки, уметност и embellishments.Големината и пак спецификации : од 1,5 инчи е околу 38mm. 50 sequins по пакет.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите