.

.

2 3 4 5 6mm Темно Сина Круг Кристал Кристал Налепници Flatback Смола Камења Лепак на Strass Камења за Облека Помине Уметност//1020 (Боја : Црвено Сонце/4mm 5000pcs)

2 3 4 5 6mm Темно Сина Круг Кристал Кристал Налепници Flatback Смола Камења Лепак на Strass Камења за Облека

DEN 1084.80

Износ
Во продавницата.

Облик : Тркалезна.Боја : Црвена, Големина : 5mm 5000pc.Поставете тип : YES.Тип на производ : Rhinestones.Употреба : Кеси Ако имате други барања при купувањето, ве молиме ни e-mail. 2 3 4 5 6mm Темно Сина Круг Кристал Кристал Налепници Flatback? ? ? ? ? ? ?Смола Камења Лепак На Strass Камења за Облека Помине Уметност? ? ? ? ? ? ?Материјал : Смола Камења? ? ? ? ? ? ?Големина : 2 3 4 5 6 мм Круг Rhinestoneswindow.admin Account Id=234259549.Објектот специфики : Форма : Round Product тип : Rhinestones Set тип : YESUse : Bags Use : Garment Use : Shoes Rhinestones тип : Лабава Rhinestones Type на големо : Yes(>50 Парчиња)Материјал : Resin Model број : 2 3 4 5 6mm Круг Кристал Crystal Style : flatback Technics : Лепак-On Product тип : Темно Сина Rhinestone Material : Смола Gems Special : Круг Кристал Stones Type : Не Пораби Stones Color : Темно Сина Боја Crystal Size : 2 3 4 5 6 мм Кристал Strass Pattern : Кристал Applique Usage : Rhinestones за Decoration Packing : Бележник Strass Shipping : Бесплатен Превозот.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите