.

.

Акрилик Кристал Помине Уметност Декорација DIY Занает

Акрилик Кристал Помине Уметност Декорација DIY Занает

DEN 239.76

Износ
Во продавницата.

Мешани Тркала Помине Уметност Акрилик Кристал Декорација.Материјал : Акрил.Прибл : 2mm x 2mm-4mm x 2mm, (Околу 200 Компјутери).Акрилик Кристал Помине Уметност Декорација DIY Занает.Овие предмети се меша по случаен избор,па Боја на Акрилик сте го добиле можат да бидат не баш исто како слика шоу.Мешани Тркала Помине Уметност Акрилик Кристал Декорација.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите