.

.

Заштитна Рибар Шапка Капа со Капак, Dustproof Монтажни Кофа Шапка, Риболов Сонцето Капа за Жените & Мажите Отворено Патување

Заштитна Рибар Шапка Капа со Капак, Dustproof Монтажни Кофа Шапка, Риболов Сонцето Капа за Жените & Мажите

DEN 239.76

Износ
Во продавницата.

【Главата Заштита】Кофа сонцето шапка + лицето shield покрие ефикасно да се изолира плунката и нота заштити вашето лице и очи совршено,Унисекс, 8 боја опции. 【2 во 1 Дизајн】анти-плукање на лицето заштита рибар шапка е дизајниран со кој се одвојува лице штит, кој може да даде јасна визија.Тоа може да се користи како нормален рибар капа кога ќе ги тргнеме на лицето shield. 【Соодветна Големина 】 : Надградена верзија, се поголем шапка и пошироко лице shield капак.Се вклопува унисекс возрасни главата обемот до 61cm/24".Една големина одговара на повеќето лице.И може да се свитка во вашиот tote или куфер согласно вашите потребни.Можете да ги со вас било каде. 【Премиум Материјалот】заштитен кофа сонцето капа е изработена од памучен материјал; безбедноста лице shield поклопецот е направен од висок квалитет на TPU материјал со добрата транспарентност, нуди јасни и непречен визија. 【Широко Апликација】Овој заштитен лице shield шапка може да се сите над покрие лицето, за ефикасно да се избегне течни јавните, плукање, плунка во работното место или во јавноста.Дури и тоа е дождливо и windy, кога имате отворено јава, се соочуваат со штит исто така, може да се спречи вас од хард правец и поројниот дожд.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите