.

.

CNCESS 064-3f Говорникот Кабли за РКА Приклучок Адаптер, 2-канален (3 СТАПКИ), s064-3f

CNCESS 064-3f Говорникот Кабли за РКА Приклучок Адаптер, 2-канален (3 СТАПКИ), s064-3f

DEN 359.76

Износ
Во продавницата.

Високо ниво на јачина на звучници жица за да РКА адаптер.Поврзете го вашиот јазик за аудио компоненти.CESS 14 AWG 400 влакно смета меки силиконски кабел.Едноставно и лесно да се инсталира.Конзервирани бакарна жица, лесен за лемење, анти- ' рѓа.Кабел должина 3 метри.Пакет се вклучени 2 кабли (2 РКА приклучоци).Големина : 3 МЕТРИ.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите