.

.

BlueRigger Компонентен Видео Кабел со Аудио (25FT, РКА - 5 Кабел, Поддржува 1080i) - Компатибилен со DVD Плеери, ВИДЕО, видео камера, Проектор

BlueRigger Компонентен Видео Кабел со Аудио (25FT, РКА - 5 Кабел, Поддржува 1080i) - Компатибилен со DVD Плеери,

DEN 263.76

Износ
Во продавницата.

5 RCA YPb Pr Component Video (3 RCA) и Аудио Кабел (2 RCA).Високи перформанси, двојно заштитените за подобрување на издржливост.Компатибилен со сите Blu-ray плеери, HDTVs и многу повеќе.Поддржува резолуции различни резолуции 480i, 480p, 720p, и 1080i.Ограничен Доживотна Гаранција.Blue Rigger(TM) - Компонента за Видео и Аудио кабли се премиум квалитет кабли за вашето домашно кино setup.Флексибилни и издржливи заштитени кабли се дизајнирани да се наведнуваат околу аглите и одржување на квалитетот на сликата.Идеален за поврзување на Blu-ray плеери, ДВД, проектори, Телевизори, и повеќе.Главни Карактеристики - со Високи перформанси, двојно заштитените за подобрување на издржливост - Загарантирана 1080i, 720p, 480p, и 480i Резолуција - Работи со сите компонента кабел уреди : Blu-ray плеери, ДВД, Телевизори, проектори, и повеќе Технички Спецификации - Конектор Тип : 3 : 3 RCA YPb Pr Component Video (црвена, сина, зелена) и 2 RCA Стерео Аудио (црвена, бела) Гаранција на Сите Blue Rigger кабли се поддржани од страна на Ограничен доживотна гаранција.Ве молиме контактирајте со нас преку е-маил ако имате било какви прашања.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите