.

.

WHEATON WSBPR5081-НА Дното се Вози Wheaton Стандард Ролери, 8 Дек, 6 Проред, 40 Шише Позиција, Ролери Култура Систем со Опција

WHEATON WSBPR5081-НА Дното се Вози Wheaton Стандард Ролери, 8 Дек, 6 Проред, 40 Шише Позиција, Ролери Култура

DEN 525.60

Износ
Во продавницата.

Боја на екранот на допир, или дигитален дисплеј.Икона управуван интерфејс со интуитивни менија.Ажурирани индустриски стандард вмрежување комуникациски протоколи и конекции.Помала потрошувачка на енергија за подолг батеријата се кандидира време и безбеден дизајн.Компатибилност наназад за континуирана поддршка на постоечките инсталации.Системите користат сегашната технологија за да се олесни спроведувањето во нови производни инсталации со мрежните опрема.На системи, исто така се одржи компатибилност наназад за постоечките операции.Овој напор, исто така, ќе овозможи подобар мониторинг и контрола за истражување или пилот ролери култура инсталации.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите