.

.

Qin Око Massager, Преносни Очи Лицето Massager Стапче со 42 ℃ Температура, Око Третман за Отстранување на Око Торби & Подуени Очи, Убавината на Очите Пенкало Црни Очи Убавина И?

Qin Око Massager, Преносни Очи Лицето Massager Стапче со 42 ℃ Температура, Око Третман за Отстранување на Око

DEN 6441.36

Износ
Во продавницата.

Повеќе magnetocaloric апсорпција е начин да се направи брчките се помалку и помалку, кожата е се повеќе и повеќе тендер, порите се рафинирани, и микро-шок на допир мускулите можат да се движат без да се допира вклучите за да започне една убава нега на кожата искуство.Новата црна технологија на магнетна сила вовед во комбинација со човечки биолошки затворени-јамка принцип, така што за нега на кожата ефект е двојно поголема. 42° постојана температура топла облога" рамна насмевка линии, масажа на окото штекер лесно да се постигне ефект на топла облога на очите.LED photonic за нега на кожата, ја прави брчките се помалку и помалку, кожата е се повеќе и повеќе чувствителни, и порите се рафинирани.Жолта светлина бранова должина : 590nm.Ако имате било какви прашања, молам контактирајте ме и ви посакувам среќен живот.Производ information Product параметри : магнетни убавина око instrument Product модел : M-1204 Product материјал : ABSYellow светлина бранова должина : .590nm.Производ големина : L132.5*W26.5*H26 .5mm Your пристигнување е мојата чест, ви благодарам за вашата доверба и поддршка, и да ви посакам среќен живот.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите