.

.

Око Massager Мини Очи Лицето Massager Стапче со 42 ℃ Температура за Око Торби & Подуени Очи Отстранување

Око Massager Мини Очи Лицето Massager Стапче со 42 ℃ Температура за Око Торби & Подуени Очи Отстранување

DEN 1439.76

Износ
Во продавницата.

Мултифункционален Око Massager и Совет Massager : Ова око massager се одлични за намалување на брчките, фини линии, подпухналост, под-око торби, темно круг и оток околу очите и промовирање на циркулацијата на крвта, ја подобрува кожата текстура.Помогне да sooth на деликатната кожа под очите за посветла изглед.Двојно Шефовите на Massager : 42℃ Термички Третман за да се Отстрани Темно Круг На око massager Стимулира циркулацијата на крвта на кожата, за намалување на темните кругови и подпухналост околу очите, да се подобри способноста да се поправи и да се промовира апсорпција на око суштина, исто така Совети.Лицето Massager Additonal : Ова око навремено massager не само акт на око, но на образите, челото, усните и носот мускулите масажа, како и.Слатки подароци за семејството, душо, женски пријатели.Одлично за Секојдневна Употреба : Брз USB Тип-C Полнење; мала Тежина и Мини Големина за Преносни користење; Долго Време во Траење До 7 дена Откако Целосно Наполнета; Одличен дизајн со капаци. 【Индивидуализира Режим и Услуга】 Користат различни начини сам или во комбинација според вашите потреби за нега на кожата; 365 Дена услуга по продажбата е понуден за клиентите.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите