.

.

Новородените Деца Бебе Девојка Флорални Ракави Bodysuit Romper Jumpsuit Облека Поставите Секојдневен Облека со Headband

Новородените Деца Бебе Девојка Флорални Ракави Bodysuit Romper Jumpsuit Облека Поставите Секојдневен Облека

DEN 167.76

Износ
Во продавницата.

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Увезени.Предвремени затворање.Рака Мие Само.Материјал : Памук Мешавина,удобно и мека, безбедно и безопасно.Дизајн : Имаме кадар пелена затворање опфатени копчето,погодно за промена на пелена.Прилагодливи и еластична headband,лесно да се носат.Големина : 0-3М,3-6 M,6-12М,12-24 M Симпатична новороденче девојки romper одговара и за појавување на headband е најдобар натпревар.Повод : Новороденче подарок, игра, спиење,повик носат,фотографија.Машина за миење или рака мие достапни.бебе девојка без ракави флорални romper клучните точки за вашиот изглед!. Шарени pompom romper одговара и за појавување на headband е најдобро одговара за вашето бебе девојка. Памук Мешавина материјал , удобно и мека, безбедно и безопасно. snap пелена затворање опфатени копчето,погодно за промена на пелена. Пакет се вклучени : 1x Ракави romper + 1x headband.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите