.

.

Hanes Крајната Бебе Flexy 2 Пакет Спиење и да Игра Одговара

Hanes Крајната Бебе Flexy 2 Пакет Спиење и да Игра Одговара

DEN 396.00

Износ
Во продавницата.

60% Памук, 37% Полиестер, 3% Spandex.Увезени.Предвремени затворање.Машина За Миење. 4-начин се водат обезбедува совршено се вклопуваат.Супер мека, еластична ткаенина се движи со бебето.Прилагодливи манжетни за дополнителна флексибилност и совршена должина.Засилен прилепува за издржливост. 4 едноставна големини на располагање во 6 месец зголемувања и одговара на бебето подолго.Hanes Крајната Flexy 2 Пакет Спиење и да Игра Одговара беа дизајнирани со бебе во умот.Тие се супер мека, еластична, и се достапни во 4 едноставни големини да се вклопи бебе подолго.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите