.

.

JYHOPE Новородено Бебе Бебе Деца Писмо за Печатење Romper Jumpsuit Облека

JYHOPE Новородено Бебе Бебе Деца Писмо за Печатење Romper Jumpsuit Облека

DEN 303.84

Износ
Во продавницата.

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Увезени.Машина За Миење. ^_^ Материјал : памук мешавина,топла,мека и удобна ткаенина не ќе irritative бебиња кожата. ^_^ Ткаенина е многу светла и Тенка,Тоа е одлично за Лето.Тоа исто така може да се Носат со Т-маица и Leggings на Пролет, Есен и Зима.Особено во зима, на Romper може да се заштити бебето во стомакот од изложување, со што се намалува шансата за добивање на настинка. ^_^ Одлична за секојдневно носење или бебето фотографија или забава/свадба итн посебен повод. ^_^ Што е потребно за 8-20 дена за deliverly. ^_^ Погоден за 0 до 24 Месеци бебе бебе.Тоа може да работи мала отколку обично,ве молиме цел големина нагоре.JYHOPE Новороденче 0 До 24 Месеци Бебе Бебе Писмо за Печатење Romper Jumpsuit Облека, Облека за Децата : - Унисекс Fit - Премиум Квалитет -Мазна, рамна заклучување чини,нека бебе е нежна кожа, чувствуваат повеќе меки и удобни.Ние лепило на највисоко ниво на квалитет,безбедност и еко-пријателски одржливост.-Лесни jumpsuit,совршен за Летните и Autumn NOTE : 1.Има 2-3cm разликата се должи на рачно мерење.2.Ве молиме проверете ја големината на табелата внимателно пред да нарачате.3.Ве молам, разберете дека благо боја разлика може да биде прифатливо, поради светлината на екранот.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите