.

.

Новороденото Бебе Бебе Девојка Ремени Ракави Кавга Romper Jumpsuit Harem Панталони Комбинезони

Новороденото Бебе Бебе Девојка Ремени Ракави Кавга Romper Jumpsuit Harem Панталони Комбинезони

DEN 158.16

Износ
Во продавницата.

Drawstring затворање.Материјал : Памук Голема за пролет лето есен сезони.Совршен комбинезони за бебе туш подарок, фотографирање пука, забава, роденден, секојдневен секојдневно носат сами или со кошула/romper/onesie внатре.Бебе Девојка без Ракави Кавга Romper Jumpsuit Едно Парче Bodysuit Playsuit Облека Комбинезони Големина Информации Големина 70 : Romper Должина : 45см/17.7" Биста*2 : 23cm/9.1" Совети Возраст : 0-3 Месеци Големина 80 : Romper Должина : 49cm/19.3" Биста*2 : 24.5 cm/9.7" Совети Возраст : 3-9 Месеци Големина 90 : Romper Должина : 53cm/20.9" Биста*2 : 26cm/10.2" Совети Возраст : 9-18 Месеци Size100 : Romper Должина : 57cm/22.4" Биста*2 : 27.5 cm/10.8" Совети Возраст : 18-24 Месеци.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите