.

.

Cordless Ротари Алатка POPULO 8V Литиум со 124-Парче Ротари Инструмент Додатоци, Моќ Ротари Алатка 2000mAh Батерија, Ротари Алатка за Куче Ноктите, Гравирање Алатка за Дрво, Плас

Cordless Ротари Алатка POPULO 8V Литиум со 124-Парче Ротари Инструмент Додатоци, Моќ Ротари Алатка 2000mAh

DEN 839.28

Износ
Во продавницата.

Високо-flex материјал со термички обработени collet обезбедува битови се безбедни и не се лизга кога го користите.Еден моќ копче ви овозможува да ја контролираат оваа алатка со леснотија.Ергономски Дизајн - Компактен и лесен телото го прави светлина и лесно да се справи за деликатни задачи.Над-гумени украсениот зафат со анти-лизга функција обезбедува удобен зафат за подобра контрола, и ти исто така може да го користите како пенкало за ликовна работа.Сите додатоци се добро организирани.Додатоци Сите што Ви Треба - Со 124 додатоци комплет, ова ротари алатки и прибор може да се користи за да го направите сите видови на домашни проекти, или изработката работни места, како што е мелење куче ноктите, сечење, песок, дрво, резби во дрво, полски уметнички дела, дупчење и повеќе.Една година гаранција и 30-дена пари назад, ако не сте задоволни со оваа набавка.Ротари машина опремена со ⅛ "collet и 3/32" чак е, исто така, посебно се вклучени во овој комплет.Приспособувањето на Мулти-големина Чак - Ова cordless ротациони машински алатки може да се прифати универзална 1/16", 3/32" и макс " чак, што значи која било од овие големина ротари алатка за додатоци може да се користи со овој резби во дрво алатка, компатибилен со повеќето други брендови како што се Dremel.Лесен за складирање и за носење.Брзина корекција индикатор и полнење на батеријата светлина дозволи за практично користење.На резби во дрво за полнење е преполна со цврсти пластични случај со метални клипови.Променлива Брзина и Светла - Едно копче едноставни за да се префрлите ротација брзина 3000rpm, 6000rpm, 9000rpm, 12,000 вртежи во минута и 15000rpm, кои одговараат на различни услови за работа.Cordless, но Моќен - Без кабли се збркана, ќе можат да работат кога!Populo 8 V cordless ротари алатка со високо-ефикасен мотор испорачува истата посилно моќта како corded ротари алатки, ротари алатка cordless има вградена Литиум јонска батерија која има живот циклус од 800 пати, и ги исполнува повеќето од своите основни задачи и мали дома поправка на проекти.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите