.

.

LARVI Електрична Батерија Хлапак,2 во 1 Магнетни и Електрични Хлапак Мини Преносни Тип-C USB Водоотпорен Трајни Жилет

LARVI Електрична Батерија Хлапак,2 во 1 Магнетни и Електрични Хлапак Мини Преносни Тип-C USB Водоотпорен Трајни

DEN 303.84

Износ
Во продавницата.

На 360-степен не-насочен апсорпција и демонтирање дизајн се вклопува депозит, што го прави полесно да се расклопување и чистење. Магнетното жилет усвојува Јапонски за MABUCHI МОТОРНИ 130 мотор, која има голем вртежен момент, ниска струја и ниска потрошувачка на енергија, и повеќе стабилни перформанси. ✔♬ Магнетни жилет горниот капак со 8 магнет дизајн, само-формирање на магнетното поле, не само што може да се доживее совршен за бричење за време на користење, но исто така корисни за масажа на кожата на лицето. Магнетни жилет горниот капак со 8 магнет дизајн, само-формирање на магнетното поле, не само што може да се доживее совршен за бричење за време на користење, но исто така корисни за масажа на кожата на лицето. Двоен прстен машина нето, двоен слој машина, ECM електрохемиски технологија на обработка, машина нето и машина глава се избрани добар квалитет, од нерѓосувачки челик, челик, кој не само што се избегнува појавата на метал burrs, но исто така во голема мера ја подобрува отпорноста на абење. ✔♬ Магнетното жилет усвојува Јапонски за MABUCHI МОТОРНИ 130 мотор, која има голем вртежен момент, ниска струја и ниска потрошувачка на енергија, и повеќе стабилни перформанси. Не само што жените може да се земе од шминка огледала во секое време и насекаде каде да го организира нивниот шминка, мажите може да се каже збогум на болките на бради во секое време, насекаде, и да организираат свој дух на подмладување!Се разбира,овој производ може да се користи од страна на жените.Напомена : 1. Мобилниот телефон интерфејс и задниот дел од трупот на авионот носи Микро USB/Тип-C приклучок за моќ дизајн, компактен дизајн, high-end атмосфери производ тело ракување, plug and play, нека несомнено стане целосен роман и други елементи совршен производ, силна практичност го прави производот додадете поени, повторно, има долга-терминот на просторот за живеење, мали и преносливо, вршејќи ја користите сцени насекаде : во автомобил,канцеларија,хотел, железничката станица, автобуска станица, аеродром, итн.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите