.

.

Мартин Јеил W12 Премиер Тешки-должност Зелена Табла Дрво Ножици, Исечете До 20 Листови во исто Време, Челични Ножеви, 12 Инчи, Зелена

Мартин Јеил W12 Премиер Тешки-должност Зелена Табла Дрво Ножици, Исечете До 20 Листови во исто Време, Челични

DEN 1708.08

Износ
Во продавницата.

Тешки-должност 3/4 Инчи дебела дрво база.Преку прекалени челични ножеви намалувања до 20 листови одеднаш.Точно парчиња хартија, мат одбор, картон, филм, ткиво, производство на текстил.Постојана 1/2 Инчи мрежа и двојно англиски и метрички владетели.Патентирана автоматско сечилото latch брави со секој сечење движење.Тешки-должност тример дека точно парчиња хартија, мат одбор, картон, филм, ткиво и текстил за било кој проект што треба.Таа има тешки-должност 3/4 Инчи дебела дрво база со преку прекалени челични ножеви дека намали до 20 листови одеднаш.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите