.

.

XBSLJ Количка за Веслање Машини Веслање Машина Прилагодливи Отпор Затворен Rower со LCD Монитор за Кардио Вежба Тренингот Дома и Студио

XBSLJ Количка за Веслање Машини Веслање Машина Прилагодливи Отпор Затворен Rower со LCD Монитор за Кардио Вежба

DEN 2064.00

Износ
Во продавницата.

Ние ќе ви одговори и да ви помогне во рок од 24 часа.Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот.За било какви прашања пред или откако ќе поставите вашата нарачка, ве молиме да бидат слободни да контакт.Вертикална чување : На дното ролери дизајн ви овозможува лесно да исправено или преместите веслање машина за складирање.Прилагодливи Отпор:Со едноставна промена, може да ја зголеми или намали на 8 нивоа на магнетни отпорност, па вашиот тренингот да остане предизвик и ефективни во текот на вашата фитнес патување.Име : Веслање Machine Material : легури steel Size : 165x85x48 CMweight : 27 KGLoad имајќи : 150 KGNotes : ве Молиме овозможи 1-3 cm разлика се должи на прирачник за мерење и 3-5 g за разликата помеѓу различни бои.Одлично за помали во домот на спортски сали.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите