.

.

Крофна на Моделот Кожа Ручек Tote Торба за Обновливи оброк packWith Buckled Рачка За Статистика Пикник Патување

Крофна на Моделот Кожа Ручек Tote Торба за Обновливи оброк packWith Buckled Рачка За Статистика Пикник Патување

DEN 743.76

Износ
Во продавницата.

Овој ручек торба е опремен со кој се одвојува тока се справи и една фирма се справи.Тоа е многу погоден за секојдневна употреба, канцеларија, шопинг, викенд излети, патувања, плажи, кампување, риболов и сл.6 инчи, ширина : 21 cm/8.Тоа е совршен подарок за пријатели, девојки, соседи, и семејството на родендени, Денот на Вљубените, денот на Благодарноста, и на Божиќ.Ве молиме да бидат сигурни да се купи.3 инчи, дебелина : 9 см/3,5 инчи, голем капацитет, може да се одржи ручек кутии, овошје, закуски, и сл.Големината на податоци е рачно мери под плочка, и грешка во рок од 1-2cm е нормален феномен.Овој оброк торба е направен од високо-квалитет lychee-ткаеше СТП кожа, трајни, стилски и убави.Високо-квалитетни и издржливи двојно патент за лесно отворање и затворање.Чувајте ги вашите храна свежа и вкусна од страна на одржување на топло и ладно.Тоа има широк отвор за лесен утовар и истовар на храна.Ние ќе се потрудиме да ви помогне да ги реши во рок од 24 часа.Потсетување : Рака измијте се препорачува., мрежа На страна џеб може да се одржи шишиња со вода, пијалаци, чадори или други мали нешта.Тоа може лесно да се додадат на некоја ранец, рачна ташна, спортска торба или патна торба за лесно ќе излезе.Тоа е одлична идеја да се даде како повеќето heartwarming подарок за семејството или пријателите за време на фестивалите.Модерен и симпатична оброк кеси може да се користи како ручек кеси, пикник кеси, дребулии вреќи и кеси.Кожа оброк торба големина : 21×27×9cm, должина : 27 cm/10.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите