.

.

Цртан филм Сина Ајкули Со Sealife Изолирани Tote Ручек Торба со Џебови Жените & Мажите Обновливи Преносни Термички Кулер Кутија за Работа Пикник Патување

Цртан филм Сина Ајкули Со Sealife Изолирани Tote Ручек Торба со Џебови Жените & Мажите Обновливи Преносни Термички

DEN 407.76

Износ
Во продавницата.

Добра изолација и замрзнати со ice pack ќе имаат подобар вкус и свеж подолго.Или пак здрави закуски за вашето семејство или да уживаат во пријатна недела пикник.Може да се стави мобилни телефони, паричници, копчиња, картички, полначи, мали салфетки и сите други мали нешта во овој 8x5 инчен пред џеб.На унисекс ручек кеса не е само погодна за работа и универзитетот, но, исто така, погодна за активности на отворено како што се риболовот, планинарење, излети и сл.Answer : ___________________________ Note : Оваа големина на податоци е нормална последица на различни мерни методи.Миење : Рака мие, а не машина за миење, не железо, не кајгана, издржливи.Материјал : Тоа е направена од двојно палубата висока густина оксфорд ткаенина и дебела алуминиумска фолија, водоотпорен и течење доказ linings ти ги топол ручек или ладилник за околу 4 часа .Перформанси : Водоотпорен, влага-доказ, дише и носат-отпорни.Лесно Да се Носат : Лесни &Преносни ручек торба е погодно да се користи како вашиот ручек торба, кулер торба, пикник торба или Шопинг Торба.Применливи Сцена : Тоа е погодно да се користи како ручек торба, пикник торба, дребулии торба или шопинг торба.Тоа може да се задржи вашата храна ладно или топло околу 4 часа.Тоа е подобро да се замрзне со ice pack и новак.Голем Преден Џеб : можете да ставите телефонот, паричник, копчиња, картички, полнач, мала промена салфетки, итн.Голем Капацитет:8.Можете да го однесе до канцеларијата, ден патувања, плажи и спортски.Ручек Кеси за Жените Изолирани Ручек Tote Торба Трајни Ручек Сад Совршен за Work Material:На ручек торба е направен од високо-густина Оксфорд ткаенина и дебела алуминиумска фолија.Грешката е во рок од 1-2cm.Мала тежина, дебела рачка, надградени носат-отпорни, мазна патент, лесен за чистење.1", Тоа би можело да се совршено да се вклопи во вашиот ручек кутија, грицки, овошје.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите