.

.

Хари Потер Gryffindor Сртот Двојна Преграда Ручек Торба Tote

Хари Потер Gryffindor Сртот Двојна Преграда Ручек Торба Tote

DEN 2100.00

Износ
Во продавницата.

Официјално Лиценцирани Хари Потер Производ.Двојна Преграда Изолирани Ручек Кутија со Поместена Врвот Сметководствена се Справи и Патент Затворачи за Лесно Складирање и Здроби Доказ Ручеци.Куќа Сртот на Врвот Оддел Куќа со Името.Изберете Од Gryffindor, Slytherin, Ravenclaw, и Hufflepuff Куќи.Кој Куќа Не Припаѓаш?.Совршен Назад на Училиште Ручек Кутија со Четири Хогвортс Куќа Options дека Секое Дете Е Сигурно да се Љубов!Се намали Отпадот и да се Заштедат Пари од Пакување Вашите Деца Ручек во Обновливи Сад.BPA Free.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите