.

.

HemingWeigh Обновливи Изолирани Ручек Кутија - Трајни Ручек Торба Ладилник w/ Пространа Складирање Прегради - Вклучува 3 Храна Садовите за Складирање & Ice Pack (Сива)

HemingWeigh Обновливи Изолирани Ручек Кутија - Трајни Ручек Торба Ладилник w/ Пространа Складирање Прегради

DEN 636.00

Износ
Во продавницата.

Сега можете да уживате во вашата домашна оброци каде и да одите без да се грижиш за soiled храна.ОЛИЦЕТВОРЕНИЕ на квалитетот и употребливоста : Hemingweigh е ладење кеси се олицетворение на квалитетот и употребливоста.Стилски и практична; Живеат еден еко-пријателски начин на живот, додека заштеда на пари во текот на контејнери за еднократна употреба; без разлика Дали сте на чело на работа во канцеларија или исклучено во таква авантура, овој изолирани храна контејнер ќе го задржи вашето топла храна за подолг период на време.9 inches Savor вкус на вашата домашна здрава ручеци на температура ќе се очекува : Ако сте постојано во движење, тогаш ова е прифатлива опција која не сакате да ја напушти домот без.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите