.

.

Кујна Точни Назад кон Основите 600 Denier Ручек Торба - Teal44; Случај од 50

Кујна Точни Назад кон Основите 600 Denier Ручек Торба - Teal44; Случај од 50

DEN 1951.20

Износ
Во продавницата.

Пакет Количина : 50. Одличен Квалитет.Одличен Подарок Идеја.Задоволство Странство.Произведена со највисока оценка материјали.Целосно изолирани со leadfree PEVA поставата на openfront џеб со кука amp јамка затворање Овој ручек пакет е топлина запечатени amp течење доказ се Справи со мерките 10 inc.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите