.

.

СИМПАТИЧНА НАСМЕВКА Големи Бенто Кутија Возрасни Ручек Кутија Салата Сад за Ручек 58 оз Капацитет со Бесплатен Ручек Торба за Храна Складирање BPA-Free Ручек Контејнер

СИМПАТИЧНА НАСМЕВКА Големи Бенто Кутија Возрасни Ручек Кутија Салата Сад за Ручек 58 оз Капацитет со Бесплатен

DEN 455.76

Износ
Во продавницата.

【УНИКАТЕН ДИЗАЈН】Масти правоаголна форма го прави добар баланс помеѓу салата мешање оперативност и преносливост, тоа е подобро за преносливост од другите салата кутија на пазарот.Со голема вредност зрак ручек торба. 【2 НАЧИНИ НА КОРИСТЕЊЕ】со или без внатрешниот послужавник, капацитетот ќе се зголеми до 1720ml кога одземање на внатрешниот послужавник, да се користи како голем контејнер. 【ВНАТРЕШНА ФАХ】НА сос тегла и внатрешниот лента со 3 поделени површини во внатрешноста на салата кутија, за поставување на различни видови на храна. 【ОБНОВЛИВИ ПРИБОР за јадење Не за готвење.-Не тресете ручек кутија со сила.-Место на нож и вилушка на спротивната страна и притиснете тоа во.-Треба да се чисти, што е можно поскоро по употребата, па како не, да предизвика на мирисот на полето не може да се отстрани.Услуги на клиентите : Доколку постои било каков проблем со производот, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Ние нудиме производ гаранција услуга за потрошувачи : безусловна наплата во рок од 30 дена по купувањето.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите