.

.

Onuobao 304 од не ' Рѓосувачки Челик Ручек Кутија со Лажица и Вилушка,1000ml Изолација Бенто Кутија за Жените и Мажите Работат на Отворено Пикник(Сина)

Onuobao 304 од не ' Рѓосувачки Челик Ручек Кутија со Лажица и Вилушка,1000ml Изолација Бенто Кутија за Жените

DEN 360.00

Износ
Во продавницата.

✔Високо-квалитетни материјали : Направен од 304 од не ' рѓосувачки челик, која е здрава и еколошки. ✔Запечатување и течење-доказ : Snap капак содржи силикон запечатување прстен, да ги задржи печат нема истекување. ✔монтажни ручек кутија : додадете топла вода за да ја преградата за да се загрее или се задржи топло храна, удобен и практичен!. ✔Исклучителна форма : За ручек кутија е тркалезна форма и изглед е исклучителна, прави ручек и повеќе забава. ✔Различни употреба : Погоден за домашни, на работа, на училиште, пикник и др.Име на производ : Macaron ручек кутија Кутија тело материјал : 304 од не ' Рѓосувачки Челик+ Храна Одделение PP Капацитет : 1000ml Големина на : 21.5*14.5*6.5 cm/8.5*5.7*2.6 инч (L*W*H) Боја : Сина, Розова,Портокалова Изолација метод:комората може да биде исполнет со топла вода за топлинска зачувување на Прашања кои имаат потреба од внимание : не се стави во микробранова печка!.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите