.

.

Стакло Око Студио Животната Средина Неостварлив Легенда Црвено Октопод Paperweight

Стакло Око Студио Животната Средина Неостварлив Легенда Црвено Октопод Paperweight

DEN 960.00

Износ
Во продавницата.

2013 во Ограничено Издание од само 500. Број излезе на 500 не може да биде одредено.Стакло Око Studios Животната средина Серија paperweights дојде заградени во убава син сомот презентација случаи.Секој рачно изработени уметност стакло paperweight е потпишана и датирана. 3 инчен дијаметар.Ако сакате повеќе информации, ве молиме порака до нас.Ние среќни да одговориме на вас.Скапоцен камен Убавина Бизнис Продавница за скапоцен камен Онлајн Убавина продавницата е основана како мало онлајн продавница во Северна и Јужна Америка.Еден од нашите најголеми страсти е да им помогнеме на другите.Кога почнавме со нашата работа, јас ужива помагање на други со нашите најдобри.Ние како им помага на луѓето да најдат решенија кои ги задоволуваат нивните специфични потреби.И на нашите клиенти ќе добиете добра искуство од нас.Ви благодарам многу.Превозот Политика ..Ние испрати објект со меѓународните превозот.Сите производи биле испратени од различни локација зависи од видот на објектот.Повеќето наредби се обично бродови во 2-3 дена.И ние очекуваме дека во вашиот предмет мора да пристигнат во рок од 17-27 работни дена по на вашата држава и вашата земја.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите