.

.

LULI Сива Шминка Четка Лабава Руменило во Прав со Четка Алатка Поправка на Сенката за Очи Влакна Четка Еден Стап Кожа (Боја : Fuchsia)

LULI Сива Шминка Четка Лабава Руменило во Прав со Четка Алатка Поправка на Сенката за Очи Влакна Четка Еден

DEN 2020.80

Износ
Во продавницата.

Шминка четки се лесно да се носат за патување, бизнис и забава.Тоа е голем подарок за мајка, пријателка или љубовник.Новиот дизајн : елегантни четка тип, шминка на шминка, брз шминка, лесно и напор.Фино коса, мека и кожа-пријателски, мека и да не се растури, слободно да се наведнуваат.Секој четка, има посебна кутија за складирање, тоа е многу погодно да одат надвор, и тоа е многу добро да им даде далеку.Износот на косата е многу богата, сепак многу од записникот од лабава прав, можете да го добиете.розова, мека, мали, слатки.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите