.

.

Амазон Essentials Жените Поларните Руно Наредени Sherpa Full-Zip Јакна

Амазон Essentials Жените Поларните Руно Наредени Sherpa Full-Zip Јакна

DEN 1113.60

Износ
Во продавницата.

100% Полиестер.Увезени.Патент затворање.Машина За Миење.Затвори-но-удобно се вклопуваат со лесно движење.Ултра-меки sherpa со midweight поларните руно обвивка.Целосна должина zippered затворање на предната страна.Еден бренд.Најважен е фокусирана на создавање на прифатлива, високо-квалитетна, и долго-траен секојдневната облека може да се потпре на.Нашата линија на мажите мора да haves вклучува поло маици, chino панталони, класика-одговара шорцеви, повик копче-падови, и членови на екипажот деколте tees.Нашата конзистентна големината зема guesswork надвор од шопинг, и секое парче се стави на тест за одржување на највисоките стандарди за квалитет и удобност.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите