.

.

NETGEAR Orbi Про WiFi 6 Мини Мрежа Систем (SXK30) - Рутер со 1 Сателитска Extender за Дом или Канцеларија | 4 SSIDs, VLAN, QoS | Покриеност најмногу од 4.000 квадратни. ft. и 40 Уреди | AX1800 (До 1.8 Gbps)

NETGEAR Orbi Про WiFi 6 Мини Мрежа Систем (SXK30) - Рутер со 1 Сателитска Extender за Дом или Канцеларија |

DEN 7199.76

Износ
Во продавницата.

и 40 истовремени корисници.Опремен со најновата и најбрз Wi Fi 6 технологија, Orbi Про Wi Fi 6 Мини е Dual-Band Мрежа Систем изграден за да го обезбеди вашиот бизнис или вашиот дом, канцеларија со следното ниво на покриеност, брзината и конекцијата капацитет за крајната бизнис-одделение Wi Fi искуство, денес и утре по прифатлива цена за буџетот и свесно бизниси.на покриеност (дополнителни сателити се продава одделно).Компатибилен со било давател на интернет-услуги до 1 Gbps вклучувајќи и кабел, сателит, влакна и DSL.Флексибилни NETGEAR Увид веб портал да се постави, да ги управување, и да го следи мрежа, и на локално и на далечина. 1-година NETGEAR Увид Далечинско Управување со претплата вклучени со купување.11 ac) уреди.Секој Orbi Про Wi Fi 6 Мини AX1800 рутер и сателитски е опремен со dual-band радија, секој способни за поврзување со следната генерација на Wi Fi 6 (802.Приклучете компјутери, конзоли за игри, стриминг играчи, и повеќе со 3 Gigabit Ethernet порта.Orbi Про Wi Fi 6 Мини AX1800 е целосно компатибилен со наследството Wi Fi 5 (802.000 квадратни.8 Gbps) gigabit брзина со Wi Fi 6 технологија за непрекинато емитување, HD видео игри, и web конференција.процесот или го продаваме вашите лични податоци.Покриеност најмногу од 4.4 GHz уреди за да се спречи застојот.Бизнис-одделение за безбедност со 4 SSIDs поврзани со 4 одделни VLANs, со 4 независни DHCP сервери доделување на IP адреси за целосна мрежа сегментација; Qo S и WPA3 најновите Wi Fi безбедност; способен за dedicating секое SSID да 2.Секој рутер и сателитски да се поврзете до 4 пати повеќе уреди во споредба со слични Wi Fi производ во претходните генерации.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите