.

.

NETGEAR Безжичен Рутер – AC1750 Двојна Бенд Gigabit (R6300)

NETGEAR Безжичен Рутер – AC1750 Двојна Бенд Gigabit (R6300)

DEN 1440.00
DEN 3718.80
-61 %

Износ
Во продавницата.

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени. .Поддржува Windows 8. Индустрија е првиот и најбрз 802.11 ac безжичен рутер со брзина до 1750 Mbps.Истовремено Dual Band - Двојки проток и намалување на Wi Fi пречки за подобро конекции.NETGEAR Genie Стан - Лесен-за-користење табла за следење, контрола & поправка дома мрежи.Безжичната безбедност со највисок степен на заштита.Компатибилен со следната генерација на Wi Fi уреди и наназад компатибилен со 802.11 n.Опис на производот На Netgear R6300 Wi Fi Рутер ви дава следната генерација на Wi Fi во Gigabit брзини што го прави идеален за сериозни играчи и за луѓе кои сакаат висока-брзина на пристап до дома.Dual-band Gigabit рутер овозможува HD стриминг низ вашиот дом со брзина до 3 X побрзо од Безжичниот-N. Netgear Gigabit рутер е компатибилен со следната генерација на Wi Fi уреди и наназад компатибилен со 802.11 n.На Netgear R6300 Wi Fi Рутер не е само еден од најбрзо рутери на пазарот, исто така, е неверојатно лесно да се инсталира и да се постават.На Netgear Genie Стан обезбедува вредни лични табла овозможувајќи да се следи и да управувате со вашата мрежа.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите