.

.

Сад Сушење Управување со Капе Лента, 2 Ниво Модерна Голема Чинија Решетката и Drainboard Поставите Јадење Drainer за Кујна Контра, Сад Strainers Јадење Фен Решетката за Контра; Esc

Сад Сушење Управување со Капе Лента, 2 Ниво Модерна Голема Чинија Решетката и Drainboard Поставите Јадење Drainer

DEN 838.80

Износ
Во продавницата.

✔️【Голем Капацитет】 сад drainers за кујна контра со drainboard користи вертикална просторот на кујната и е поделена на два-слој структура, која, исто така, прави кујнски прибор повеќе уреден.Голем капацитет за мали kitchencatch вода од tablewaresay збогум на неуредна кујна.Не грижете се.Не само што го прави сад рек посилни, но исто така го спречува јадење сушење решетката од добивање rusty, значително подобрување на издржливост на сад сушење решетката.Ова ќе ги задржи кујната countertops суви и чисти.Секој линк дел на сад сушење решетката е внимателно направена за да се направи јадење рек компактни и да не се тресат.Не грижете се за неговото товарот капацитет. не е проблем.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите