.

.

TBMax Се Тркалаат Јадење Сушење Багажник, Храна Одделение Силиконски-Обложена Нерѓосувачки Челик Над Мијалникот Багажник, Тешки Се Тркалаат Потоне Сушење Багажник

TBMax Се Тркалаат Јадење Сушење Багажник, Храна Одделение Силиконски-Обложена Нерѓосувачки Челик Над Мијалникот

DEN 527.76

Износ
Во продавницата.

Тркалајќи за простор за заштеда на простор во некоја фиока или кабинет.На количка за јадење сушење решетката може да се користи како топлинска отпорни trivet мат.ТЕШКИ ЈАДЕЊЕ СУШЕЊЕ РЕК На здрав за јадење рек функција со не се лизга силиконски слој.Толку корисна за воздух за сушење било изми прибор, па дури и кревка стакло без паѓа concer.Толку корисна за воздух за сушење било измиени садови, садови, bakeware, stoneware, flatware, прибор, па дури и кревка стакло без паѓа загриженост.BPA-FREE и да биде безбедно да се одржуваат влажни со зеленчук и овошје привремен како салата colander или зеленчук перење сад.Повеќе задачи како на пример ставање замрзнати објекти за таму да одмрзнување, подавајќи му се мијат облека и сунѓери да се исуши многу побрзо од тоа, држејќи леб, торта да се исуши како решетката за ладење многу побрзо.РАЗНИ УПОТРЕБА Обезбеди едноставни практични решенија за воздух-сува измиени садови, садови, прибор за јадење и кујна utensil gadgets, зеленчук одвод и првично работи платформа над мијалникот.Средна големина од 17"(L)×13"(W), погоден за повеќето стандардни тоне.ЗДРАВ & RUSTPROOF врвен квалитет, направени од безбедна храна одделение силиконски завиткани тешки метални челични прачки.Ве молиме да допрат до нас на вашата нарачка страница доколку имаат било какви прашања.Лесно да се вклопи во кабинетот фиока или машина за миење садови.Здрав над мијалникот сушење решетката за задржување на тешки садови, срј тави, кина, керамика, порцелан.Средна големина од 17"(L)×13"(W), погоден за повеќето стандардни тоне.Лесно да се чисти, машина за миење садови безбедно или едноставно исплакнете го исклучите во мијалникот.Повеќе задачи како на пример ставање замрзнати објекти за таму да одмрзнување, подавајќи му се мијат облека и сунѓери да се исуши многу побрзо од тоа, држејќи леб, торта да се исуши како решетката за ладење многу побрзо.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите