.

.

KGEZW Кујна Drainer Рек Јадење Тенџере Капак Бамбус Рек Јадења Плоча Сушење Drainer Складирање Полица Пан Поклопец Стои Кујна Организатор на Носителот (Големина : 34.5 * 13 * 12cm)

KGEZW Кујна Drainer Рек Јадење Тенџере Капак Бамбус Рек Јадења Плоча Сушење Drainer Складирање Полица Пан Поклопец

DEN 10426.80

Износ
Во продавницата.

Стојат Кујна Организатор На Носителот.Од организирање на вашите чинии да сушење влажна dishware, овој мулти-функционални јадење решетката е совршен за чување на широк опсег на ставки.Тежината е светлината, големината е погодно за компактен кујна, мали контра простор.Својата органска форма, заедно со својата Природна завршница позајми овоземен амбиент.Лесно да се инсталира.Лесно да се мијат, благ сапун и вода.Сува темелно.Стојат Кујна Организатор На Носителот.Од организирање на вашите чинии да сушење влажна dishware, овој мулти-функционални јадење решетката е совршен за чување на широк опсег на ставки.Тежината е светлината, големината е погодно за компактен кујна, мали контра простор.Својата органска форма, заедно со својата Природна завршница позајми овоземен амбиент.Лесно да се инсталира.Лесно да се мијат, благ сапун и вода.Сува thoroughly Made на здрав и лесен-за-чистење.Површината специјален третман не е лесно да се добие mildew.Не попуштат, без деформација.Функција : Материјал : Bamboo Specifications : 3 мрежа на мозоци стојат, 6 мрежа на мозоци stand4 мрежа на мозоци стојат Големина : 18.5*12*10cm7 мрежа на мозоци стојат Големина : 30*12*10cm9 мрежа на мозоци стојат Големина : 34.5*13*12cm Note : Item боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор бидејќи програми не се калибрира same Due за рака мерење, има големина грешка за 1-2cm Package Содржина : 1 x одвод rack You може да го користат за да бидат чисти и уредно.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите