.

.

Ајакс Супер Degreaser Јадење Течност-Лимон - 12.6 оз

Ајакс Супер Degreaser Јадење Течност-Лимон - 12.6 оз

DEN 234.48

Износ
Во продавницата.

Тешко на маснотии и моќни на пластика.Добива јадења блескаво чисти.Остава зад себе пријатен мирис.Оксигенираната чистење акција.Уживаат во свежо, чисто арома на Лимон додека добивање на вашата кујна spotlessly чисти со Ajax Ултра Супер Degreaser Лимон пример, перење на садови за Течни.Тоа е формулиран со природни цитрус екстракти и моќни состојки.Тоа ги отстранува тешко, пече на храна остатоци, нечистотија, почвата и маснотии.Оваа течност за перење е кошер и фосфат слободни.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите