.

.

Gincleey Удобност Велосипед Седиште за Жените и Мажите,Широк Велосипед Седло Замена Мемориска Пена Поместена Мека Велосипед Перница со Двојна Шок Апсорбирање на Унив?

Gincleey Удобност Велосипед Седиште за Жените и Мажите,Широк Велосипед Седло Замена Мемориска Пена Поместена

DEN 737.52

Износ
Во продавницата.

Таа е наменета за мажите и жените за внатрешна, надворешна употреба.Овој велосипед места е совршен подарок за вашите најблиски.Ова возење велосипед седиште е 8.И бидејќи безбедноста секогаш прво ние ви даде бонус рефлексивни бенд !.Вози насекаде. ????Ергономски, Вентилација-Без болка и uncomfort во текот на долги возење!Мажите велосипед седиште предни страни тесен дизајн им овозможува на бутовите се движат слободно во јава, нема да се фаќа бедрото.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите