.

.

Женска Патна Duffel Торба Водоотпорен Рамо Салата Торба Weekender преку Ноќ Tote Торба за Носење на Тренингот Торба Со Влажни Џеб(Црна)

Женска Патна Duffel Торба Водоотпорен Рамо Салата Торба Weekender преку Ноќ Tote Торба за Носење на Тренингот

DEN 551.76

Износ
Во продавницата.

Високо Квалитетен Материјал : во текот На ноќта торба е направен од дебела трајни 600 D оксфорд ткаенина,носат-отпорни,водоотпорен и стилски.Од водоотпорен материјал го прави супер лесно да се избрише чисти.Голем Капацитет : На weekender tote торба има Големи Димензии (H*W*T)48x37.5x16cm /18.8*14.7*6.2 во.Совршен носат на големина како лична објект за меѓународните авиокомпании.Таа има капацитет од 30 L и може да се одржи вашата облека,Козметика, toiletries, паричници, копчиња, слушалки, мобилен струја, мобилни телефони, датотеки.Дефинитивно вашиот идеален преку ноќ викенд торба за бизнис или личен патување.Сува Влажни Одделени : висока густина водоотпорен материјал може да ви помогне да се одвои сува предмети и влажни предмети,ако имате влажна облека или крпа,може да се стави тоа во овој tote торба.Дизајниран со 2 мали џеб внатре и 1 патент џеб надвор за вашите телефони или картички, 1 пред pokcet за вашата други essentials.Ажурирани Патна Торба : надвор poccket е дизајниран со магија лента да се заштити нешто од лизгање off.Постои keyring string што може да ви помогне да го најдете вашиот копчињата лесно.Дополнителни лепливоста појас да се задржи торба остана на куфер цврсто.Мултифункционален Салата Торба:нашите спортски фитнес торба е совршен и сигурен соработник за внатрешна и надворешна спорт.Тоа е одлична патна торба за вежбање, туристички, спортски, тенис, кошарка, јога, риболов, лов, кампување и многу активности на отворено.Тоа е погоден за тренингот торба, училиште багаж торба, патнички багаж торба, фитнес торба, спортска торба,патна торба,weekender кеси и во текот на ноќта торба.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите